Váš nákupný košík je prázdny

domatra avatar Opýtajte sa nás 07:30-16:30 0917 419 478

BLOG

09.04.2021 Starostlivosť o trávnik po zime

Keď sa roztopí posledný sneh, je potrebné dopriať trávniku starostlivosť. Upravený trávnik je základom každej záhrady či dvora, netreba ho preto zanedbávať. Všetko potrebné nájdete u nás. 

čítať viac

08.04.2021 Jarné upratovanie v záhrade

Skorá jar je ideálnym časom na upratovanie záhrady po zime. Pripravili sme si pre vás niekoľko tipov na práce, ktoré v tomto období môžete vo vašej záhrade urobiť.  Všetko potrebné náradie nájdete v našej ponuke. 

čítať viac

26.03.2021 Upečte si veľkonočného barančeka

K Veľkej noci neodmysliteľne patrí dobré jedlo. Upečte si s nami chutného veľkonočného barančeka, ktorý vám zároveň ozdobí váš stôl. Všetko potrebné kuchynské náčinie vrátane formy nájdete v našej ponuke.  

čítať viac

26.02.2021 Presádzame izbové rastliny

Pokiaľ chcete, aby vaše izbové rastliny boli zdravé a krásne, treba ich pravidelne presádzať. Keď totiž korene úplne vyplnia kvetináč a vyčerpajú živiny zo substrátu, rastliny začnú rásť pomalšie, prípadne prestanú rásť úplne a môžu chradnúť.  Za vašu starostlivosť sa vám rastliny odvďačia zútulnením vášho domova. 

čítať viac

18.02.2021 Vypestujte si vlastné priesady

Blíži sa jar, pre záhradkárov azda najdôležitejšie obdobie v roku. Aby ste si zabezpečili kvalitnú úrodu, treba včas myslieť na predpestovanie priesad.

čítať viac

15.10.2020 Tipy na október v záhrade

Aj keď by sa zdalo, že s jeseňou a chladnejším počasím bude práca na záhradke ubúdať, tak opak je pravdou. V tomto ročnom období si vaša záhradka vyžaduje starostlivosť tiež tak isto ako na jar. Hlavnou témou pre tento mesiac je príprava na chladné počasie, mrazy a dalšiu sezónu.

čítať viac

Prihláste sa na odber noviniek, nech vám neujde najnovší katalóg

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím